Lastag, czyli Sandmanowie otwierają lokal…

Lastag, czyli Sandmanowie otwierają lokal…
Wy, którzy tu wchodzicie, porzućcie wszelką nadzieję…Wskutek wielkiego wybuchu nuklearnego świat się skończył. A raczej zatrzymał się w miejscu w latach 50., dekadzie jazzowych standardów, w czasach, kiedy triumfy święcił Frank Sinatra, a w kinach wyświetlano obrazy z Audrey Hepburn, Jamesem Stewartem czy Cary Grantem, za kamerą stawał wielki mistrz Hitchcock, a za pędzel chwytał Jackson Pollock. Rzeczywistość byłaby sielanką, a my jeździlibyśmy Royce Rollsami w kolorze kawy z mlekiem, gdyby nie to, że jedyną szansę na przeżycie mieliby zgromadzeni w tajnej bazie wojskowej, Lastag, współczesnej Arce Noego, ziemi wybranej.Przekraczasz granice codzienności – szepczą nam do ucha twórcy nowo powstałego lokalu Lastag. Lokalu, którego otwarcie Sandmanowie objęli swoim skromnym patronatem.
 
bialystok-lastag-otwarcie-mrmrssandman (8 z 9)Bo w końcu w naszym mieście wybuchła bomba! I to dosłownie. Powstało miejsce w postnuklearnym klimacie, utopia, której wystrój i atmosfera zatrzymała się kilka dekad w tył. Miejsce, w którym piękne pin-upowe dziewczęta doleją ci czwartą filiżankę kawy, a ty zapewnisz swoim przeciwnikom sromotną klęskę w Scrabble (toż współcześni rycerze intelektem przede wszystkim wojują!); w którym spędzisz wieczór w towarzystwie gwiazd starego kina; w którym zmiękną ci kolana przy słodkim akompaniamencie Deana Martina. A jeśli od Gregory Pecka wolisz męską facjatę Bruce’a Willisa, wystarczy, że wejdziesz piętro wyżej i skryjesz się w mroku labiryntu do laserowych rozgrywek.

bialystok-lastag-otwarcie-mrmrssandman (7 z 9)

bialystok-lastag-otwarcie-mrmrssandman (2 z 9)

 

Oficjalne otwarcie z wąsem już 28.09. Zagrają, zaśpiewają i zatańczą Bracia Figo Fagot, będzie i Boże-Boże-Boże-Bożenka, i ciepłe hot-dogi. My jednak zostaliśmy wybrani do superelitarnej grupy testowej i tajne podwoje Lastagu będziemy zwiedzić wcześniej. Jak było? O tym już jutro na sandmanowym fanpage, chodzą słuchy, że będziemy mieć dla Was niezłe suweniry ;)

Osławione granice codzienności będzie można przekraczać w lokalu Lastag od soboty 28.09. w mieście Białystok, przy ulicy Handlowej 1.

 

bialystok-lastag-otwarcie-mrmrssandman (5 z 9)

Zobacz także: